oficiální prodejce nožů Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategorie
 
Výrobci
Informace
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akce / Slevy
Nůž Kizlyar Irtysh-2 black
Nůž Kizlyar Irtysh-2 black
3 280,-
3 116,-
Více... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nůž Kizlyar Biker-2 wood

Nůž Kizlyar Biker-2 wood
 
Nůž Kizlyar Biker-2 wood
Nůž Kizlyar Biker-2 wood
Nůž Kizlyar Biker-2 wood
Nůž Kizlyar Biker-2 wood
 
Výrobce:
Kizlyar 
Dostupnost:
Skladem
Měrná jednotka:
ks 
Cena bez DPH:
1 364,- 
Cena s DPH:
1 650,- 
 
Množství:
 ks
Koupit
 
 
Při nákupu zboží výrobce Kizlyar v celkové ceně nad 2 500,- s DPH je doprava ZDARMA po celé ČR i Slovensku.
 
 
Základní popis produktu:

Biker-2 je menší verzí nože Biker-1. Střenky jsou vyrobeny z odolného kavkazského ořechu a zámek typu "liner lock" je zárukou perfektního uzamčení čepele.

Kapesní nůž Kizlyar Biker byl dlouho považován za nejlepší kapesní nůž na trhu s menší vojenskou verzí široce používanou policií a voj.osobami po celém světě. Byl navržen speciálně pro ztížené podmínky.

Parametry:
Celková délka:190 mm
Délka čepele:85 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Rukojeť:kavkazský ořech
Pouzdro:bez pouzdra

Nože Kizlyar jsou vyráběny společností, která nese název podle města Kizlyar, ve kterém sídlí. Město samotné leží v Dagestanské republice, která se geograficky rozprostírá mezi Kaspickým mořem a centrální částí Kavkazu. Dagestán je od nepaměti známý svým uměním zpracovávání kovu a dřeva, vyřezáváním do kostí a kamene, výrobou koberců, šperkařství a výrobou zbraní.

Společnost Kizlyar je vedoucí společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Jako jeden z mála světových výrobců nožů nepřenesl výrobu do Číny, ale nože jsou kompletně vyráběny v Ruské federaci. Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně s použitím tradic kavkazských střelců z minulých století. Nože Kizlyar mají velmi širokou oblast použití, a to od myslivců, rybářů, turistů, vojenského personálu, speciálních jednotek až po sběratele a domácnosti. Na výrobu nožů se používají nejmodernější technologie a tradiční ruční práce, které umožňují společnosti Kizlyar nabízet spotřebitelům nejlepší produkt, který vyhovuje poměrem kvalita / cena. Dnešní sortiment nožů společnosti Kyzliar je tak velký, že může poskytnout vhodný nůž všem spotřebitelům s různými požadavky.

Nože jsou vyráběny z ruské nerezové, uhlíkové a v neposlední řadě vysoce kvalitní Damaškové oceli vlastní produkce. V základním provedení se používá ocel 65X13. Po zakalení na tvrdost 57-59 HRC umožňuje tato ocel udržet dlouhou dobu vynikající řezné vlastnosti. Čepele nožů jsou odlišné díky návratu k tradicím, které zahrnují zdobení různými dekorativními motivy, kterými mohou být scény z lovu, obrázky divokých zvířat a ptáků, nebo tradičně stylizovaný rostlinný motiv. Dále může být každý výrobek zdobený stříbrem, alpakou nebo černěný. Pro každý nůž nebo šavli se jednotlivě vyrábí pouzdro, které může být také zdobené tradičními motivy.

Firma Kizlyar je výrobce nožů prvotřídní kvality, prověřené mnoha léty užívání jejich produktů po celém světě, ať už lovci, trappery, speciálními jednotkami, nebo třeba samotným prezidentem Ruské federace. Pokud sháníte nůž, který nezničíte a který budou používat i vaši potomci, nebo pokud sháníte dárek pro myslivce či rybáře a chcete mu udělat opravdu radost nějakým vyjímečným dárkem, který bude zároveň i užitečný, pak jsou nože Kizlyar pro vás tou správnou volbou.

 
 
Jaroslav Přívětivý 07.12.2015 17:58:14 
Dobrý den, rád bych k tomuto noži přidal pouze že daný obrázek již není aktuální, na noži přibylo horní falešné ostří, což jej dle mého názoru činí atraktivnějším. Nepovažuji to za nějakou vadu, ale nůž jde poměrně špatně otvírat přes kolíček, ale to se časem vychodí protože je na pojistce malé "ložisko" či kulička, která drží nůž v zavřeném stavu.
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 07.12.2015 20:46:04 
Dobrý den, máte pravdu, že varianta s falešným horním ostřím je hezčí - všechny tyto nože s dřevěnýma střenkama co máme momentálně na skladě toto fal.ostří mají. Nestihli jsme zatím udělat nové foto u produktu, snad to napravíme během příštích pár dní. Mimochodem varianta černěná je vyráběna stále s plochým výbrusem, jako je na obrázcích. Ještě k tomu chodu - je to tak, ta mechanika se používáním krásně zaběhne, ale i teď můžete úplně v klidu vyladit sílu potřebnou k otevření pomocí toho velkého imbusového šroubku po straně. kb
 
Odkazy k produktu:
 
 
Nůž Kizlyar Biker-2 wood
Nůž Kizlyar Biker-2 wood
Nůž Kizlyar Biker-2 wood
Nůž Kizlyar Biker-2 wood
Nůž Kizlyar Biker-2 wood
 
 
Info o výrobci
Kizlyar
Kizlyar web
Další produkty
Nejprodávanější
1.Nůž Kizlyar Biker-1 wood
2.Nůž Kizlyar Irbis wood
3.Nůž Kizlyar Biker-2 wood
4.Nůž Kizlyar Irbis
5.Nůž Kizlyar NSK Sterkh elastron
6.Nůž Kizlyar Biker-2 wood FE
7.Nůž Kizlyar Bars
Co je nového?
Nůž Zlatoust AiR Rys elm
Nůž Zlatoust AiR Rys elm
5 390,-