oficiální prodejce nožů Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategorie
 
Výrobci
Informace
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akce / Slevy
Nůž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nůž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
2 020,-
1 638,-
Více... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nůž Kizlyar Sh-8

Výrobce:
Kizlyar 
Dostupnost:
Skladem
Měrná jednotka:
ks 
Cena bez DPH:
3 215,- 
Cena s DPH:
3 890,- 
 
Množství:
 ks
Koupit
 
 
POZOR: U tohoto zboží je doprava po celé ČR i Slovensku ZDARMA!
 
 
Základní popis produktu:

Nůž Kizlyar Sh-8 kombinuje nejlepší vlastnosti vojenských, loveckých a outdoorových nožů v jednom. Původně byl navržen pro ruské výsadkáře, nůž je lehčí než jiné taktické nože a čepel byla speciálně zakalena pro maximální houževnatost, sílu a držení ostří. Tato verze má ostří vyleštěno do vysokého lesku, full-tang vystupuje na konci rukojeti.

Rukojeť je z neklouzajícího materiálu Elastron-G, se velkou záštitou pro ochranu prstů. Nůž je dodáván s pouzdrem nového typu, které tvoří jádro z odolného polymeru, svrchu pokrytého kůží.

Parametry:
Celková délka:290 mm
Délka čepele:163 mm
Tloušťka čepele:4.7 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Váha nože:313 g
Rukojeť:Elastron G
Pouzdro:ABS polymer + kůže

Nože Kizlyar jsou vyráběny společností, která nese název podle města Kizlyar, ve kterém sídlí. Město samotné leží v Dagestanské republice, která se geograficky rozprostírá mezi Kaspickým mořem a centrální částí Kavkazu. Dagestán je od nepaměti známý svým uměním zpracovávání kovu a dřeva, vyřezáváním do kostí a kamene, výrobou koberců, šperkařství a výrobou zbraní.

Společnost Kizlyar je vedoucí společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Jako jeden z mála světových výrobců nožů nepřenesl výrobu do Číny, ale nože jsou kompletně vyráběny v Ruské federaci. Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně s použitím tradic kavkazských střelců z minulých století. Nože Kizlyar mají velmi širokou oblast použití, a to od myslivců, rybářů, turistů, vojenského personálu, speciálních jednotek až po sběratele a domácnosti. Na výrobu nožů se používají nejmodernější technologie a tradiční ruční práce, které umožňují společnosti Kizlyar nabízet spotřebitelům nejlepší produkt, který vyhovuje poměrem kvalita / cena. Dnešní sortiment nožů společnosti Kyzliar je tak velký, že může poskytnout vhodný nůž všem spotřebitelům s různými požadavky.

Nože jsou vyráběny z ruské nerezové, uhlíkové a v neposlední řadě vysoce kvalitní Damaškové oceli vlastní produkce. V základním provedení se používá ocel 65X13. Po zakalení na tvrdost 57-59 HRC umožňuje tato ocel udržet dlouhou dobu vynikající řezné vlastnosti. Čepele nožů jsou odlišné díky návratu k tradicím, které zahrnují zdobení různými dekorativními motivy, kterými mohou být scény z lovu, obrázky divokých zvířat a ptáků, nebo tradičně stylizovaný rostlinný motiv. V poslední době výrobce používá kromě ručního způsobu leptání i nejmodernější lasery pro gravírování motivů na čepele. Dále může být každý výrobek zdobený stříbrem, alpakou nebo černěný. Pro každý nůž nebo šavli se jednotlivě vyrábí pouzdro, které může být také zdobené tradičními motivy.

Nože jsou vyráběny z přírodních materiálů, jejichž vzhled se může kus od kusu lišit. Také leptání či gravírování čepele je co kus to originál.

Firma Kizlyar je výrobce nožů prvotřídní kvality, prověřené mnoha léty užívání jejich produktů po celém světě, ať už lovci, trappery, speciálními jednotkami, nebo třeba samotným prezidentem Ruské federace. Pokud sháníte nůž, který nezničíte a který budou používat i vaši potomci, nebo pokud sháníte dárek pro myslivce či rybáře a chcete mu udělat opravdu radost nějakým vyjímečným dárkem, který bude zároveň i užitečný, pak jsou nože Kizlyar pro vás tou správnou volbou.

 
 
666 18.05.2015 18:35:20 
Zdravím,má i tento nůž své seriové číslo?Díky.
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 18.05.2015 21:51:04 
Dobrý den, vůbec si nemohu vzpomenout jestli má nebo nemá reg.číslo, a jelikož jsou teď tyto nože kompletně vyprodány, tak bych odpověděl hned jak dorazí další zásilka zboží.
 
 
666 21.05.2015 15:53:04 
Díky,těším se!
 
 
666 25.05.2015 13:41:43 
Dobrý den,vidím,že je opět na skladě-má sériovku?Děkuji U.
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 26.05.2015 11:42:47 
Omlouvám se, trochu jsem zapomněl odpovědět - ano, nože Sh-8 reg.číslo mají.
 
Odkazy k produktu:
 
 
----- žádná videa k produktu nejsou k dispozici -----
Nůž Kizlyar Sh-8
Nůž Kizlyar Sh-8
Nůž Kizlyar Sh-8
Nůž Kizlyar Sh-8
Nůž Kizlyar Sh-8
Nůž Kizlyar Sh-8
Nůž Kizlyar Sh-8
Nůž Kizlyar Sh-8
Nůž Kizlyar Sh-8
Nůž Kizlyar Sh-8
 
 
Info o výrobci
Kizlyar
Kizlyar web
Další produkty
Nejprodávanější
1.Nůž Kizlyar Scorpion M hand
2.Nůž Kizlyar Sh-8
3.Nůž Kizlyar Anchar
4.Nůž Kizlyar Gurza-2
5.Nůž Kizlyar Strepet-2
6.Nůž Kizlyar Akula-2 hand
7.Nůž Kizlyar Sterkh-1 black
8.Nůž Kizlyar Glukhar
9.Nůž Kizlyar Terek-2
10.Nůž Kizlyar Nerka
Co je nového?
Sekáč Kizlyar Buran
Sekáč Kizlyar Buran
3 490,-