oficiální prodejce nožů Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategorie
 
Výrobci
Informace
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akce / Slevy
Nůž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nůž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
1 820,-
1 547,-
Více... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nůž Kizlyar Ezh black

Výrobce:
Kizlyar 
Dostupnost:
Skladem
Měrná jednotka:
ks 
Cena bez DPH:
1 364,- 
Cena s DPH:
1 650,- 
 
Množství:
 ks
Koupit
 
 
Celková cena za dopravu a platbu bude u tohoto produktu jen 100,- Kč. Při nákupu zboží výrobce Kizlyar v celkové ceně nad 2 500,- s DPH je doprava ZDARMA po celé ČR i Slovensku.
 
 
Základní popis produktu:

Nůž Kizlyar Ёж (česky Ježek) je další nůž ze série EDC (every day carry) určených pro každodenní nošení, který má zajímavou hostorii - nůž neprošel v Ruské federaci certifikací. Nůž byl původně navržený jako taktický útočný nůž s plně funkčním oboustranným ostřím. Následně došlo k modifikaci čepele - čepel dostala jedno funkční a jedno falešné ostří.

Firma Kizlyar oproti původním plánům nakonec nezařadila nůž do oficiálního prodeje a doprodává pouze již hotovou sérii. Následně začala produkce nože Krot.

Nůž má taktické černěné ostří a je dodáván včetně pouzdra, klipu a závěsného systému. Díky tomu je možná velká variabilita nošení nože.

Parametry:
Celková délka:160 mm
Délka čepele:74 mm
Tloušťka čepele:4.2 mm
Materiál čepele:AUS-8
Váha nože:137 g
Rukojeť:polymer
Pouzdro:Kydex / ABS polymer

Nože Kizlyar jsou vyráběny společností, která nese název podle města Kizlyar, ve kterém sídlí. Město samotné leží v Dagestanské republice, která se geograficky rozprostírá mezi Kaspickým mořem a centrální částí Kavkazu. Dagestán je od nepaměti známý svým uměním zpracovávání kovu a dřeva, vyřezáváním do kostí a kamene, výrobou koberců, šperkařství a výrobou zbraní.

Společnost Kizlyar je vedoucí společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Jako jeden z mála světových výrobců nožů nepřenesl výrobu do Číny, ale nože jsou kompletně vyráběny v Ruské federaci. Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně s použitím tradic kavkazských střelců z minulých století. Nože Kizlyar mají velmi širokou oblast použití, a to od myslivců, rybářů, turistů, vojenského personálu, speciálních jednotek až po sběratele a domácnosti. Na výrobu nožů se používají nejmodernější technologie a tradiční ruční práce, které umožňují společnosti Kizlyar nabízet spotřebitelům nejlepší produkt, který vyhovuje poměrem kvalita / cena. Dnešní sortiment nožů společnosti Kyzliar je tak velký, že může poskytnout vhodný nůž všem spotřebitelům s různými požadavky.

Nože jsou vyráběny z ruské nerezové, uhlíkové a v neposlední řadě vysoce kvalitní Damaškové oceli vlastní produkce. V základním provedení se používá ocel 65X13. Po zakalení na tvrdost 57-59 HRC umožňuje tato ocel udržet dlouhou dobu vynikající řezné vlastnosti. Čepele nožů jsou odlišné díky návratu k tradicím, které zahrnují zdobení různými dekorativními motivy, kterými mohou být scény z lovu, obrázky divokých zvířat a ptáků, nebo tradičně stylizovaný rostlinný motiv. V poslední době výrobce používá kromě ručního způsobu leptání i nejmodernější lasery pro gravírování motivů na čepele. Dále může být každý výrobek zdobený stříbrem, alpakou nebo černěný. Pro každý nůž nebo šavli se jednotlivě vyrábí pouzdro, které může být také zdobené tradičními motivy.

Firma Kizlyar je výrobce nožů prvotřídní kvality, prověřené mnoha léty užívání jejich produktů po celém světě, ať už lovci, trappery, speciálními jednotkami, nebo třeba samotným prezidentem Ruské federace. Pokud sháníte nůž, který nezničíte a který budou používat i vaši potomci, nebo pokud sháníte dárek pro myslivce či rybáře a chcete mu udělat opravdu radost nějakým vyjímečným dárkem, který bude zároveň i užitečný, pak jsou nože Kizlyar pro vás tou správnou volbou.

 
----- žádné komentáře k produktu nejsou k dispozici -----
Odkazy k produktu:
 
 
----- žádná videa k produktu nejsou k dispozici -----
Nůž Kizlyar Ezh black
Nůž Kizlyar Ezh black
Nůž Kizlyar Ezh black
Nůž Kizlyar Ezh black
Nůž Kizlyar Ezh black
Nůž Kizlyar Ezh black
Nůž Kizlyar Ezh black
 
 
Info o výrobci
Kizlyar
Kizlyar web
Další produkty
Nejprodávanější
1.Nůž Kizlyar Strela black
2.Nůž Kizlyar Strazh black
3.Nůž Kizlyar Krot black
4.Nůž Kizlyar Strazh
5.Nůž Kizlyar Krot
6.Nůž Kizlyar Ezh black
7.Nůž Kizlyar Stervetc
8.Nůž Kizlyar Mangust black
Co je nového?
Nůž Kizlyar Taiga B hand guard
Nůž Kizlyar Taiga B hand guard
3 990,-