oficiální prodejce nožů Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategorie
 
Výrobci
Informace
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akce / Slevy
Nůž Kizlyar Irtysh-2 black
Nůž Kizlyar Irtysh-2 black
3 280,-
3 116,-
Více... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nůž Kizlyar Strela

Výrobce:
Kizlyar 
Dostupnost:
Skladem
Měrná jednotka:
ks 
Cena bez DPH:
1 628,- 
Cena s DPH:
1 970,- 
 
Množství:
 ks
Koupit
 
 
Při nákupu zboží výrobce Kizlyar v celkové ceně nad 2 500,- s DPH je doprava ZDARMA po celé ČR i Slovensku.
 
 
Základní popis produktu:

Nůž Kizlyar Strela je univerzální bojový nůž, který se hodí do opravdu každé situace. Díky skvělému vyvážení je vhodný i pro vrhání. K noži je dodáváno polohovatelné pouzdro z odolného polymeru.

Parametry:
Celková délka:215 mm
Délka čepele:136 mm
Tloušťka čepele:4 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Váha nože:165 g
Rukojeť:šňůra typu Paracord
Pouzdro:Kydex / ABS polymer

Nože Kizlyar jsou vyráběny společností, která nese název podle města Kizlyar, ve kterém sídlí. Město samotné leží v Dagestanské republice, která se geograficky rozprostírá mezi Kaspickým mořem a centrální částí Kavkazu. Dagestán je od nepaměti známý svým uměním zpracovávání kovu a dřeva, vyřezáváním do kostí a kamene, výrobou koberců, šperkařství a výrobou zbraní.

Společnost Kizlyar je vedoucí společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Jako jeden z mála světových výrobců nožů nepřenesl výrobu do Číny, ale nože jsou kompletně vyráběny v Ruské federaci. Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně s použitím tradic kavkazských střelců z minulých století. Nože Kizlyar mají velmi širokou oblast použití, a to od myslivců, rybářů, turistů, vojenského personálu, speciálních jednotek až po sběratele a domácnosti. Na výrobu nožů se používají nejmodernější technologie a tradiční ruční práce, které umožňují společnosti Kizlyar nabízet spotřebitelům nejlepší produkt, který vyhovuje poměrem kvalita / cena. Dnešní sortiment nožů společnosti Kyzliar je tak velký, že může poskytnout vhodný nůž všem spotřebitelům s různými požadavky.

Nože jsou vyráběny z ruské nerezové, uhlíkové a v neposlední řadě vysoce kvalitní Damaškové oceli vlastní produkce. V základním provedení se používá ocel 65X13. Po zakalení na tvrdost 57-59 HRC umožňuje tato ocel udržet dlouhou dobu vynikající řezné vlastnosti. Čepele nožů jsou odlišné díky návratu k tradicím, které zahrnují zdobení různými dekorativními motivy, kterými mohou být scény z lovu, obrázky divokých zvířat a ptáků, nebo tradičně stylizovaný rostlinný motiv. Dále může být každý výrobek zdobený stříbrem, alpakou nebo černěný. Pro každý nůž nebo šavli se jednotlivě vyrábí pouzdro, které může být také zdobené tradičními motivy.

Firma Kizlyar je výrobce nožů prvotřídní kvality, prověřené mnoha léty užívání jejich produktů po celém světě, ať už lovci, trappery, speciálními jednotkami, nebo třeba samotným prezidentem Ruské federace. Pokud sháníte nůž, který nezničíte a který budou používat i vaši potomci, nebo pokud sháníte dárek pro myslivce či rybáře a chcete mu udělat opravdu radost nějakým vyjímečným dárkem, který bude zároveň i užitečný, pak jsou nože Kizlyar pro vás tou správnou volbou.

 
 
guest 16.08.2013 21:59:44 
Můžete mi prosím prozradit co je to ta šňůra Paracord? Díky.
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 16.08.2013 22:07:15 
Dobrý večer, šňůra Paracord je lehké nylonové lano, původně vyvinuté v USA jako padáková šňůra. Je upletená z mnoha pramenů, díky čemuž je příjemná na dotek, samozřejmostí je velká pevnost v tahu. Snad to takto stačí. KB
 
 
Jan Boukal 27.10.2013 11:09:28 
Dobrý den, dá se ta šňůra z rukojeti odmotat?
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 27.10.2013 11:13:03 
Dobrý den, samozřejmě dá, proto tam také je, aby sloužila jako funkční rukojeť, ale v případě krizové situace se šnůra odmotá a libovolně použije.
 
Odkazy k produktu:
 
 
Nůž Kizlyar Strela
Nůž Kizlyar Strela
Nůž Kizlyar Strela
Nůž Kizlyar Strela
Nůž Kizlyar Strela
Nůž Kizlyar Strela
Nůž Kizlyar Strela
Nůž Kizlyar Strela
 
 
Info o výrobci
Kizlyar
Kizlyar web
Další produkty
Nejprodávanější
1.Nůž Kizlyar Strela black
2.Nůž Kizlyar Strela
3.Nůž Kizlyar Strazh black
4.Nůž Kizlyar Krot black
5.Nůž Kizlyar Krot
6.Nůž Kizlyar Strazh
7.Nůž Kizlyar Stervetc
8.Nůž Kizlyar Ezh black
9.Nůž Kizlyar Mangust black
Co je nového?
Nůž Kizlyar KO-2 wood black
Nůž Kizlyar KO-2 wood black
3 440,-