oficiální prodejce nožů Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategorie
 
Výrobci
Informace
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akce / Slevy
Nůž Kizlyar Striks
Nůž Kizlyar Striks
2 590,-
2 365,-
Více... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nůž Kizlyar Militari

Výrobce:
Kizlyar 
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
Měrná jednotka:
ks 
Cena bez DPH:
2 934,- 
Cena s DPH:
3 550,- 
 
Množství:
 ks
Koupit
 
 
POZOR: U tohoto zboží je doprava po celé ČR i Slovensku ZDARMA!
 
 
Základní popis produktu:

Ruský taktický nůž s čepelí typu "clip point", černění novou odolnější technologií. Novinka 2015.

Celá čepel je kryta povrchovou úpravou snižující odražené světlo. U nože Militari je nově použita úplně nová technologie černění, díky které by černění mělo být ještě o něco odolnější než to doposud používané. Jeho zvláštností je, že při pohledu po světle vytváří želvovinový vzor.

Pro nože Militari byla v Ruské federaci vyjednána výjimka, aby nemusely mít registrační číslo, tím jsou tyto nože uniformní a nedohledatelné v úředních záznamech.

Nůž je dodáván s pouzdrem nového typu, které tvoří jádro z odolného polymeru, svrchu pokrytého kůží.

Parametry:
Celková délka:293 mm
Délka čepele:164 mm
Tloušťka čepele:5.5 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Váha nože:307 g
Rukojeť:Elastron G
Pouzdro:ABS polymer + kůže

Nože Kizlyar jsou vyráběny společností, která nese název podle města Kizlyar, ve kterém sídlí. Město samotné leží v Dagestanské republice, která se geograficky rozprostírá mezi Kaspickým mořem a centrální částí Kavkazu. Dagestán je od nepaměti známý svým uměním zpracovávání kovu a dřeva, vyřezáváním do kostí a kamene, výrobou koberců, šperkařství a výrobou zbraní.

Společnost Kizlyar je vedoucí společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Jako jeden z mála světových výrobců nožů nepřenesl výrobu do Číny, ale nože jsou kompletně vyráběny v Ruské federaci. Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně s použitím tradic kavkazských střelců z minulých století. Nože Kizlyar mají velmi širokou oblast použití, a to od myslivců, rybářů, turistů, vojenského personálu, speciálních jednotek až po sběratele a domácnosti. Na výrobu nožů se používají nejmodernější technologie a tradiční ruční práce, které umožňují společnosti Kizlyar nabízet spotřebitelům nejlepší produkt, který vyhovuje poměrem kvalita / cena. Dnešní sortiment nožů společnosti Kyzliar je tak velký, že může poskytnout vhodný nůž všem spotřebitelům s různými požadavky.

Nože jsou vyráběny z ruské nerezové, uhlíkové a v neposlední řadě vysoce kvalitní Damaškové oceli vlastní produkce. V základním provedení se používá ocel 65X13. Po zakalení na tvrdost 57-59 HRC umožňuje tato ocel udržet dlouhou dobu vynikající řezné vlastnosti. Čepele nožů jsou odlišné díky návratu k tradicím, které zahrnují zdobení různými dekorativními motivy, kterými mohou být scény z lovu, obrázky divokých zvířat a ptáků, nebo tradičně stylizovaný rostlinný motiv. V poslední době výrobce používá kromě ručního způsobu leptání i nejmodernější lasery pro gravírování motivů na čepele. Dále může být každý výrobek zdobený stříbrem, alpakou nebo černěný. Pro každý nůž nebo šavli se jednotlivě vyrábí pouzdro, které může být také zdobené tradičními motivy.

Nože jsou vyráběny z přírodních materiálů, jejichž vzhled se může kus od kusu lišit. Také leptání či gravírování čepele je co kus to originál.

Firma Kizlyar je výrobce nožů prvotřídní kvality, prověřené mnoha léty užívání jejich produktů po celém světě, ať už lovci, trappery, speciálními jednotkami, nebo třeba samotným prezidentem Ruské federace. Pokud sháníte nůž, který nezničíte a který budou používat i vaši potomci, nebo pokud sháníte dárek pro myslivce či rybáře a chcete mu udělat opravdu radost nějakým vyjímečným dárkem, který bude zároveň i užitečný, pak jsou nože Kizlyar pro vás tou správnou volbou.

 
 
Petr 13.10.2016 08:41:57 
Dobrý den, chci se zeptat, šel by zkombinovat tento typ nože s nožem Igla, jako v případě Korshun Pila + Igla black?
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 13.10.2016 11:13:34 
Dobrý den, ano Military pasuje do těch ABS pouzder od Korshunu P s připojenou Iglou. Bohužel výrobce tyto kombinace nedodává a je problém od něj získat i samostatná pouzdra. Ale samozřejmě náš zákazník náš pán - pokud si objednáte Korshun s připojenou Iglou a napíšete do poznámky u objednávky, že chcete místo Korshunu P nůž Military, tak Vám to tak pošleme, cena bude stejná. Mějte se fajn.
 
Odkazy k produktu:
 
 
----- žádná videa k produktu nejsou k dispozici -----
Nůž Kizlyar Militari
Nůž Kizlyar Militari
Nůž Kizlyar Militari
Nůž Kizlyar Militari
Nůž Kizlyar Militari
Nůž Kizlyar Militari
Nůž Kizlyar Militari
Nůž Kizlyar Militari
Nůž Kizlyar Militari
 
 
Info o výrobci
Kizlyar
Kizlyar web
Další produkty
Nejprodávanější
1.Nůž Kizlyar Korshun Pila
2.Nůž Kizlyar Voron-3
3.Nůž Kizlyar Militari
4.Nůž Kizlyar NR-18 green
5.Nůž Kizlyar KO-1 wood black
6.Nůž Kizlyar KO-2 wood black
7.Nůž Kizlyar Rubezh
Co je nového?
Sekáč Kizlyar Buran
Sekáč Kizlyar Buran
3 390,-