oficiální prodejce nožů Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategorie
 
Výrobci
Informace
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akce / Slevy
Nůž Kizlyar Krot
Nůž Kizlyar Krot
1 590,-
1 352,-
Více... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nůž Kizlyar Pogranicnik grab

Výrobce:
Kizlyar 
Záruka:
12 měsíců
Dostupnost:
Skladem
Měrná jednotka:
ks 
Cena bez DPH:
2 471,- 
Cena s DPH:
2 990,- 
 
Množství:
 ks
Koupit
 
 
POZOR: U tohoto zboží je doprava po celé ČR i Slovensku ZDARMA!
 
 
Základní popis produktu:

Nůž Pogranicnik je nůž z limitované série s názvem Pohraničník. Předlohou tohoto nože byly osvědčené a mimořádně spolehlivé vojenské dýky sovětského období z vojenské kampaně v Afghánistánu.

Čepel je vyrobena z leštěné martenzitické nerezové oceli AUS-8. Rukojeť je z černého habru (habr je velmi tvrdé dřevo, mnohem tvrdší než třeba dub), který zajistí pevný úchop za jakýchkoliv podmínek.

Mosazná záštita je zdobena symbolikou ruských zelených brigadýrek (rusky фуражка) a baretů, které se používají pro označování pohraničních vojsk již od roku 1902.

Nůž Pogranicnik je vysoce ceněný dárek - Kizlyar vyrobil pouze jedinou sérii těchto nožů. Jedná se o velmi univerzální nůž, vhodný pro široké spektrum aplikací jak při výkonu služby, tak v každodenním životě.

K noži je dodávano kožené pouzdro, které je navíc uvnitř vyztužené ABS polymerem a které umožňuje snadný přístup k noži i jen jednou rukou.

Parametry:
Celková délka:255 mm
Délka čepele:140 mm
Tloušťka čepele:3.7 mm
Materiál čepele:AUS-8
Váha nože:154 g
Rukojeť:habr
Pouzdro:ABS polymer + kůže

Nože Kizlyar jsou vyráběny společností, která nese název podle města Kizlyar, ve kterém sídlí. Město samotné leží v Dagestanské republice, která se geograficky rozprostírá mezi Kaspickým mořem a centrální částí Kavkazu. Dagestán je od nepaměti známý svým uměním zpracovávání kovu a dřeva, vyřezáváním do kostí a kamene, výrobou koberců, šperkařství a výrobou zbraní.

Společnost Kizlyar je vedoucí společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Jako jeden z mála světových výrobců nožů nepřenesl výrobu do Číny, ale nože jsou kompletně vyráběny v Ruské federaci. Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně s použitím tradic kavkazských střelců z minulých století. Nože Kizlyar mají velmi širokou oblast použití, a to od myslivců, rybářů, turistů, vojenského personálu, speciálních jednotek až po sběratele a domácnosti. Na výrobu nožů se používají nejmodernější technologie a tradiční ruční práce, které umožňují společnosti Kizlyar nabízet spotřebitelům nejlepší produkt, který vyhovuje poměrem kvalita / cena. Dnešní sortiment nožů společnosti Kyzliar je tak velký, že může poskytnout vhodný nůž všem spotřebitelům s různými požadavky.

Nože jsou vyráběny z ruské nerezové, uhlíkové a v neposlední řadě vysoce kvalitní Damaškové oceli vlastní produkce. V základním provedení se používá ocel 65X13. Po zakalení na tvrdost 57-59 HRC umožňuje tato ocel udržet dlouhou dobu vynikající řezné vlastnosti. Čepele nožů jsou odlišné díky návratu k tradicím, které zahrnují zdobení různými dekorativními motivy, kterými mohou být scény z lovu, obrázky divokých zvířat a ptáků, nebo tradičně stylizovaný rostlinný motiv. V poslední době výrobce používá kromě ručního způsobu leptání i nejmodernější lasery pro gravírování motivů na čepele. Dále může být každý výrobek zdobený stříbrem, alpakou nebo černěný. Pro každý nůž nebo šavli se jednotlivě vyrábí pouzdro, které může být také zdobené tradičními motivy.

Firma Kizlyar je výrobce nožů prvotřídní kvality, prověřené mnoha léty užívání jejich produktů po celém světě, ať už lovci, trappery, speciálními jednotkami, nebo třeba samotným prezidentem Ruské federace. Pokud sháníte nůž, který nezničíte a který budou používat i vaši potomci, nebo pokud sháníte dárek pro myslivce či rybáře a chcete mu udělat opravdu radost nějakým vyjímečným dárkem, který bude zároveň i užitečný, pak jsou nože Kizlyar pro vás tou správnou volbou.

 
----- žádné komentáře k produktu nejsou k dispozici -----
Odkazy k produktu:
 
 
----- žádná videa k produktu nejsou k dispozici -----
Nůž Kizlyar Pogranicnik grab
Nůž Kizlyar Pogranicnik grab
Nůž Kizlyar Pogranicnik grab
Nůž Kizlyar Pogranicnik grab
Nůž Kizlyar Pogranicnik grab
Nůž Kizlyar Pogranicnik grab
Nůž Kizlyar Pogranicnik grab
Nůž Kizlyar Pogranicnik grab
Nůž Kizlyar Pogranicnik grab
Nůž Kizlyar Pogranicnik grab
Nůž Kizlyar Pogranicnik grab
 
 
Info o výrobci
Kizlyar
Kizlyar web
Další produkty
Nejprodávanější
1.Nůž Kizlyar Korshun Pila
2.Nůž Kizlyar Phoenix-2
3.Nůž Kizlyar Kombat
4.Nůž Kizlyar Stalker leather
5.Nůž Kizlyar Stalker wood
6.Nůž Kizlyar Kondor
7.Nůž Kizlyar Orlan
8.Nůž Kizlyar Stalker
9.Nůž Kizlyar Voron-3
10.Nůž Kizlyar KO-1 leather
Co je nového?
Nůž Kizlyar Taiga B hand guard
Nůž Kizlyar Taiga B hand guard
3 990,-