oficiální prodejce nožů Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategorie
 
Výrobci
Informace
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akce / Slevy
Nůž Kizlyar Gurza-2
Nůž Kizlyar Gurza-2
2 790,-
2 371,-
Více... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nůž Kizlyar Rubezh

Výrobce:
Kizlyar 
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
Měrná jednotka:
ks 
Cena bez DPH:
2 471,- 
Cena s DPH:
2 990,- 
 
Množství:
 ks
Koupit
 
 
POZOR: U tohoto zboží je doprava po celé ČR i Slovensku ZDARMA!
 
 
Základní popis produktu:

Nůž Rubezh (Rubež) je nůž z limitované série s názvem Pohraničník. Jde o plně funkční bojový nůž, který můžete v Ruské federaci koupit pouze na základě speciálního povolení.

Čepel v charakteristice Bowie je vyrobena z leštěné martenzitické nerezové oceli AUS-8. Rukojeť je z patentovaného materiálu Elastron G, který zajistí pevný úchop za jakýchkoliv podmínek.

Mosazná záštita je zdobena symbolikou ruských zelených brigadýrek (rusky фуражка) a baretů, které se používají pro označování pohraničních vojsk již od roku 1902.

Nůž Rubezh je vysoce ceněný dárek - Kizlyar vyrobil pouze jedinou sérii těchto nožů. Jedná se o velmi univerzální nůž, vhodný pro široké spektrum aplikací jak při výkonu služby, tak v každodenním životě.

K noži je dodávano kožené pouzdro, které je navíc uvnitř vyztužené ABS polymerem a které umožňuje snadný přístup k noži i jen jednou rukou.

Parametry:
Celková délka:255 mm
Délka čepele:138 mm
Tloušťka čepele:4 mm
Materiál čepele:AUS-8
Váha nože:178 g
Rukojeť:Elastron G
Pouzdro:ABS polymer + kůže

Nože Kizlyar jsou vyráběny společností, která nese název podle města Kizlyar, ve kterém sídlí. Město samotné leží v Dagestanské republice, která se geograficky rozprostírá mezi Kaspickým mořem a centrální částí Kavkazu. Dagestán je od nepaměti známý svým uměním zpracovávání kovu a dřeva, vyřezáváním do kostí a kamene, výrobou koberců, šperkařství a výrobou zbraní.

Společnost Kizlyar je vedoucí společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Jako jeden z mála světových výrobců nožů nepřenesl výrobu do Číny, ale nože jsou kompletně vyráběny v Ruské federaci. Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně s použitím tradic kavkazských střelců z minulých století. Nože Kizlyar mají velmi širokou oblast použití, a to od myslivců, rybářů, turistů, vojenského personálu, speciálních jednotek až po sběratele a domácnosti. Na výrobu nožů se používají nejmodernější technologie a tradiční ruční práce, které umožňují společnosti Kizlyar nabízet spotřebitelům nejlepší produkt, který vyhovuje poměrem kvalita / cena. Dnešní sortiment nožů společnosti Kyzliar je tak velký, že může poskytnout vhodný nůž všem spotřebitelům s různými požadavky.

Nože jsou vyráběny z ruské nerezové, uhlíkové a v neposlední řadě vysoce kvalitní Damaškové oceli vlastní produkce. V základním provedení se používá ocel 65X13. Po zakalení na tvrdost 57-59 HRC umožňuje tato ocel udržet dlouhou dobu vynikající řezné vlastnosti. Čepele nožů jsou odlišné díky návratu k tradicím, které zahrnují zdobení různými dekorativními motivy, kterými mohou být scény z lovu, obrázky divokých zvířat a ptáků, nebo tradičně stylizovaný rostlinný motiv. Dále může být každý výrobek zdobený stříbrem, alpakou nebo černěný. Pro každý nůž nebo šavli se jednotlivě vyrábí pouzdro, které může být také zdobené tradičními motivy.

Firma Kizlyar je výrobce nožů prvotřídní kvality, prověřené mnoha léty užívání jejich produktů po celém světě, ať už lovci, trappery, speciálními jednotkami, nebo třeba samotným prezidentem Ruské federace. Pokud sháníte nůž, který nezničíte a který budou používat i vaši potomci, nebo pokud sháníte dárek pro myslivce či rybáře a chcete mu udělat opravdu radost nějakým vyjímečným dárkem, který bude zároveň i užitečný, pak jsou nože Kizlyar pro vás tou správnou volbou.

 
----- žádné komentáře k produktu nejsou k dispozici -----
Odkazy k produktu:
 
 
----- žádná videa k produktu nejsou k dispozici -----
Nůž Kizlyar Rubezh
Nůž Kizlyar Rubezh
Nůž Kizlyar Rubezh
Nůž Kizlyar Rubezh
Nůž Kizlyar Rubezh
Nůž Kizlyar Rubezh
Nůž Kizlyar Rubezh
Nůž Kizlyar Rubezh
Nůž Kizlyar Rubezh
Nůž Kizlyar Rubezh
 
 
Info o výrobci
Kizlyar
Kizlyar web
Další produkty
Nejprodávanější
1.Nůž Kizlyar Korshun Pila
2.Nůž Kizlyar Stalker Combat
3.Nůž Kizlyar Kombat
4.Nůž Kizlyar Stalker leather
5.Nůž Kizlyar Stalker wood
6.Nůž Kizlyar Stalker
7.Nůž Kizlyar Orlan
8.Nůž Kizlyar Voron-3
9.Nůž Kizlyar KO-1 leather
10.Nůž Kizlyar KO-1 wood
Co je nového?
Nůž Kizlyar Egerskiy wood
Nůž Kizlyar Egerskiy wood
3 690,-