oficiální prodejce nožů Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategorie
 
Výrobci
Informace
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akce / Slevy
Nůž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nůž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
2 120,-
1 638,-
Více... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

O firmě Zlatoust AiR Company

Zlatoust AiR Company

Společnost AiR Company (rus. Компания "АиР") začala oficiálně svojí činnost v roce 1999. V tom čase fungovalo v městě Zlatoust několik malých a středních podniků, které přežily zlaté časy 90.let 20. století a které se zaobíraly malovýrobou a zdobením chladných zbraní.

Společnost sídlí ve městě Zlatoust v Čeljabinské oblasti, která je součástí tzv. Uralského federálního okruhu, Ruská federace. Výroba moderních zbraní se v městě začíná psát v roce 1815, kdy do města přichází první mistři z německého disentu z města Solingen. Rozkvět zbrojního průmyslu zažívá město v období II.světové války.

Zlatoust AiR Company

Společnost AiR při výrobě drahých autorských zbraní vsadila na masovější produkci jednoduchých a spolehlivých loveckých nožů. V současnosti vyrostla tato společnost do jednoznačného lídra v produkci nožů v dané oblasti.

Dnešní výroba chladných zbraní představuje organickou syntézu minulosti a moderních technologií výroby ručních zbraní. A právě vysoká kvalita nožů společnosti AiR zabezpečila jejich širokou oblíbenost a popularitu.

Zlatoust AiR Company

Díla vytvořená zručnými řemeslníky společnosti se nacházejí v soukromých sbírkách sběratelů, jsou vystavené v muzeích v Rusku i jinde po celém světě. Vysoká umělecká úroveň výrobků je potvrzována cenami z prestižních národních i mezinárodních výstav.

V současnosti produkuje společnost celé řady specifických produktů, které jsou určené nejen pro lovce, rybáře nebo turisty, ale rozšířila svojí produkci i o zdobené meče, šavle, bodáky a dýky.

Při zdobení výrobků se používají drahé kovy a polodrahokamy, drahokamy z Uralu, křišťál a drahé sklo. Kreativní tým společnosti si vypracoval svůj osobitý styl při zachování tradice vzácného umění kovorytectví, které řemeslníci zdědili po svých předcích. Mistři společnosti neustále pracují na návrhu nových produktů. Společnost AiR tak oživila tradice kovorytectva ve městě Zlatoust a její mistři tím přinášejí sběratelům a milovníkům nožů radost z pravého ruského umění.

Pokud vás výrobky firmy AiR Company zaujaly, můžete si je konkrétně prohlédnout či dokonce zakoupit přímo zde. Všechny modely, které v našem obchodě uvidíte, máme skladem, takže by u vás zboží mělo být do druhého dne.

 
 
Nejprodávanější
1.Střenky CZ 50/70 classic + logo
2.Střenky Walther PPK + logo
3.Střenky CZ 50/70 classic
4.Střenky CZ 82/83
5.Střenky CZ 75/85
6.Střenky Walther PPK
7.Nůž Kizlyar Scorpion M hand
8.Padáková šňůra PARACORD 550 blue
9.Nůž Kizlyar NSK Sterkh
10.Střenky CZ 24/27
Akce / Slevy
Nůž Kizlyar Striks
Nůž Kizlyar Striks
2 790,-
2 365,-
Více...