oficiální prodejce nožů Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategorie
 
Výrobci
Informace
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akce / Slevy
Nůž Kizlyar Orlan
Nůž Kizlyar Orlan
3 290,-
2 797,-
Více... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nůž Kizlyar Kunica

Výrobce:
Kizlyar 
Dostupnost:
Skladem
Měrná jednotka:
ks 
Cena bez DPH:
1 645,- 
Cena s DPH:
1 990,- 
 
Množství:
 ks
Koupit
 
 
Celková cena za dopravu a platbu bude u tohoto produktu jen 100,- Kč. Při nákupu zboží výrobce Kizlyar v celkové ceně nad 2 500,- s DPH je doprava ZDARMA po celé ČR i Slovensku.
 
 
Základní popis produktu:

Nůž Kizlyar Kunica (česky kuna) je nádherný klasický zavírací nůž určený pro každodenní nošení - nůž má kompaktní rozměry a pohodlné ovládání.

Mechanismus zamykání je liner lock, čepel tvaru drop-point je z nerezové oceli AUS-8, rukojeť z ultra odolného materiálu Mikarta. Na hlavici rukojeti je umístěn jistící otvor na šňůrku.

Kizlyar Kunica je nůž, na který se můžete spolehnout za všech okolností - určitě nezklame ani ve městě ani v lese, nožem pohodlně otevřete obálku nebo připravíte občerstvení v přírodě.

Parametry:
Celková délka:205 mm
Délka čepele:90 mm
Tloušťka čepele:2.6 mm
Materiál čepele:AUS-8
Váha nože:139 g
Rukojeť:Micarta
Pouzdro:bez pouzdra

Nože Kizlyar jsou vyráběny společností, která nese název podle města Kizlyar, ve kterém sídlí. Město samotné leží v Dagestanské republice, která se geograficky rozprostírá mezi Kaspickým mořem a centrální částí Kavkazu. Dagestán je od nepaměti známý svým uměním zpracovávání kovu a dřeva, vyřezáváním do kostí a kamene, výrobou koberců, šperkařství a výrobou zbraní.

Společnost Kizlyar je vedoucí společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Jako jeden z mála světových výrobců nožů nepřenesl výrobu do Číny, ale nože jsou kompletně vyráběny v Ruské federaci. Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně s použitím tradic kavkazských střelců z minulých století. Nože Kizlyar mají velmi širokou oblast použití, a to od myslivců, rybářů, turistů, vojenského personálu, speciálních jednotek až po sběratele a domácnosti. Na výrobu nožů se používají nejmodernější technologie a tradiční ruční práce, které umožňují společnosti Kizlyar nabízet spotřebitelům nejlepší produkt, který vyhovuje poměrem kvalita / cena. Dnešní sortiment nožů společnosti Kyzliar je tak velký, že může poskytnout vhodný nůž všem spotřebitelům s různými požadavky.

Nože jsou vyráběny z ruské nerezové, uhlíkové a v neposlední řadě vysoce kvalitní Damaškové oceli vlastní produkce. V základním provedení se používá ocel 65X13. Po zakalení na tvrdost 57-59 HRC umožňuje tato ocel udržet dlouhou dobu vynikající řezné vlastnosti. Čepele nožů jsou odlišné díky návratu k tradicím, které zahrnují zdobení různými dekorativními motivy, kterými mohou být scény z lovu, obrázky divokých zvířat a ptáků, nebo tradičně stylizovaný rostlinný motiv. V poslední době výrobce používá kromě ručního způsobu leptání i nejmodernější lasery pro gravírování motivů na čepele. Dále může být každý výrobek zdobený stříbrem, alpakou nebo černěný. Pro každý nůž nebo šavli se jednotlivě vyrábí pouzdro, které může být také zdobené tradičními motivy.

Nože jsou vyráběny z přírodních materiálů, jejichž vzhled se může kus od kusu lišit. Také leptání či gravírování čepele je co kus to originál.

Firma Kizlyar je výrobce nožů prvotřídní kvality, prověřené mnoha léty užívání jejich produktů po celém světě, ať už lovci, trappery, speciálními jednotkami, nebo třeba samotným prezidentem Ruské federace. Pokud sháníte nůž, který nezničíte a který budou používat i vaši potomci, nebo pokud sháníte dárek pro myslivce či rybáře a chcete mu udělat opravdu radost nějakým vyjímečným dárkem, který bude zároveň i užitečný, pak jsou nože Kizlyar pro vás tou správnou volbou.

 
----- žádné komentáře k produktu nejsou k dispozici -----
Odkazy k produktu:
 
 
----- žádná videa k produktu nejsou k dispozici -----
Nůž Kizlyar Kunica
Nůž Kizlyar Kunica
Nůž Kizlyar Kunica
Nůž Kizlyar Kunica
Nůž Kizlyar Kunica
Nůž Kizlyar Kunica
Nůž Kizlyar Kunica
Nůž Kizlyar Kunica
Nůž Kizlyar Kunica
 
 
Info o výrobci
Kizlyar
Kizlyar web
Další produkty
Nejprodávanější
1.Nůž Kizlyar NSK Sterkh
2.Nůž Kizlyar Irbis wood
3.Nůž Kizlyar Irbis
4.Nůž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
5.Nůž Kizlyar Biker-2 wood FE
6.Nůž Kizlyar Bars
Co je nového?
Nůž Kizlyar Drofa guard
Nůž Kizlyar Drofa guard
3 790,-