oficiální prodejce nožů Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategorie
 
Výrobci
Informace
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akce / Slevy
Nůž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nůž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
1 820,-
1 638,-
Více... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nůž Kizlyar KO-1 leather

Výrobce:
Kizlyar 
Dostupnost:
Skladem
Měrná jednotka:
ks 
Cena bez DPH:
2 967,- 
Cena s DPH:
3 590,- 
 
Množství:
 ks
Koupit
 
 
POZOR: U tohoto zboží je doprava po celé ČR i Slovensku ZDARMA!
 
 
Základní popis produktu:

Ruská útočná dýka s názvem KO1, verze s koženou rukojetí. Výrobcem je dagestánská firma KIZLYAR specializovaná na chladné zbraně. Nůž je například schopen probodnout standardní kevlarovou neprůstřelnou vestu. V současné době se manufaktura orientuje, jak na produkci tradičních kavkazských zbraní, tak na výrobu současných nožů, za použití moderních technologií a materiálů. Věky ověřená kavkazská tradiční technologie výroby bodných a řezných zbraní umožňuje nožům v klasickém i military stylu být na vrcholu popularity ve všech kontinentech světa. K noži je dodáváno kožené pouzdro.

Parametry:
Celková délka:303 mm
Délka čepele:174 mm
Tloušťka čepele:4.6 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Váha nože:290 g
Rukojeť:kůže
Pouzdro:Kydex / ABS polymer

Nože Kizlyar jsou vyráběny společností, která nese název podle města Kizlyar, ve kterém sídlí. Město samotné leží v Dagestanské republice, která se geograficky rozprostírá mezi Kaspickým mořem a centrální částí Kavkazu. Dagestán je od nepaměti známý svým uměním zpracovávání kovu a dřeva, vyřezáváním do kostí a kamene, výrobou koberců, šperkařství a výrobou zbraní.

Společnost Kizlyar je vedoucí společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Jako jeden z mála světových výrobců nožů nepřenesl výrobu do Číny, ale nože jsou kompletně vyráběny v Ruské federaci. Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně s použitím tradic kavkazských střelců z minulých století. Nože Kizlyar mají velmi širokou oblast použití, a to od myslivců, rybářů, turistů, vojenského personálu, speciálních jednotek až po sběratele a domácnosti. Na výrobu nožů se používají nejmodernější technologie a tradiční ruční práce, které umožňují společnosti Kizlyar nabízet spotřebitelům nejlepší produkt, který vyhovuje poměrem kvalita / cena. Dnešní sortiment nožů společnosti Kyzliar je tak velký, že může poskytnout vhodný nůž všem spotřebitelům s různými požadavky.

Nože jsou vyráběny z ruské nerezové, uhlíkové a v neposlední řadě vysoce kvalitní Damaškové oceli vlastní produkce. V základním provedení se používá ocel 65X13. Po zakalení na tvrdost 57-59 HRC umožňuje tato ocel udržet dlouhou dobu vynikající řezné vlastnosti. Čepele nožů jsou odlišné díky návratu k tradicím, které zahrnují zdobení různými dekorativními motivy, kterými mohou být scény z lovu, obrázky divokých zvířat a ptáků, nebo tradičně stylizovaný rostlinný motiv. V poslední době výrobce používá kromě ručního způsobu leptání i nejmodernější lasery pro gravírování motivů na čepele. Dále může být každý výrobek zdobený stříbrem, alpakou nebo černěný. Pro každý nůž nebo šavli se jednotlivě vyrábí pouzdro, které může být také zdobené tradičními motivy.

Nože jsou vyráběny z přírodních materiálů, jejichž vzhled se může kus od kusu lišit. Také leptání či gravírování čepele je co kus to originál.

Firma Kizlyar je výrobce nožů prvotřídní kvality, prověřené mnoha léty užívání jejich produktů po celém světě, ať už lovci, trappery, speciálními jednotkami, nebo třeba samotným prezidentem Ruské federace. Pokud sháníte nůž, který nezničíte a který budou používat i vaši potomci, nebo pokud sháníte dárek pro myslivce či rybáře a chcete mu udělat opravdu radost nějakým vyjímečným dárkem, který bude zároveň i užitečný, pak jsou nože Kizlyar pro vás tou správnou volbou.

 
----- žádné komentáře k produktu nejsou k dispozici -----
Odkazy k produktu:
 
 
Nůž Kizlyar KO-1 leather
Nůž Kizlyar KO-1 leather
Nůž Kizlyar KO-1 leather
Nůž Kizlyar KO-1 leather
Nůž Kizlyar KO-1 leather
Nůž Kizlyar KO-1 leather
Nůž Kizlyar KO-1 leather
 
 
Info o výrobci
Kizlyar
Kizlyar web
Další produkty
Nejprodávanější
1.Nůž Kizlyar Korshun
2.Nůž Kizlyar Stalker Combat
3.Nůž Kizlyar Kondor
4.Nůž Kizlyar Voron-3
5.Nůž Kizlyar Korshun-3
6.Nůž Kizlyar KO-1 leather
7.Nůž Kizlyar Militari
8.Nůž Kizlyar KO-2 leather
9.Nůž Kizlyar KO-1 wood black
10.Nůž Kizlyar Orlan-2
Co je nového?
Nůž Kizlyar NR-18 green
Nůž Kizlyar NR-18 green
2 890,-