oficiální prodejce nožů Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategorie
 
Výrobci
Informace
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akce / Slevy
Puškohled Delta Optical Titanium 4,5-30x50 SF
Puškohled Delta Optical Titanium 4,5-30x50 SF
19 840,-
18 848,-
Více... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nůž Kizlyar Stalker wood

Výrobce:
Kizlyar 
Dostupnost:
Skladem
Měrná jednotka:
ks 
Cena bez DPH:
2 851,- 
Cena s DPH:
3 450,- 
 
Množství:
 ks
Koupit
 
 
POZOR: U tohoto zboží je doprava po celé ČR i Slovensku ZDARMA!
 
 
Základní popis produktu:

Bojový nůž ruských speciálních jednotek s názvem STALKER. Tato omezená série pro fajnšmekry je s dřevěnou rukojetí ojedinělé konstrukce, tvořenou pěti dřevěnými kroužky, prokládanými koženým kroužkem.

Výrobcem je dagestánská firma KIZLYAR specializovaná na chladné zbraně. Délka čepele - 166mm, délka nože - 290mm, nejširší tloušťka čepele - 4mm! V základním provedení se používá ocel 65X 13. Po zakalení na tvrdost 57 – 59 HRC umožňuje tato ocel udržet dlouhou dobu vynikající řezné vlastnosti. Nůž je například schopen probodnout standardní kevlarovou neprůstřelnou vestu. V současné době se manufaktura orientuje jak na produkci tradičních kavkazských zbraní, tak na výrobu současných nožů, za použití moderních technologií a materiálů. Věky ověřená kavkazská tradiční technologie výroby bodných a řezných zbraní umožňuje nožům v klasickém i military stylu být na vrcholu popularity ve všech kontinentech světa.

Parametry:
Celková délka:290 mm
Délka čepele:166 mm
Tloušťka čepele:4.8 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Váha nože:307 g
Rukojeť:kroužky z kavkazského ořechu
Pouzdro:ABS polymer + kůže

Nože Kizlyar jsou vyráběny společností, která nese název podle města Kizlyar, ve kterém sídlí. Město samotné leží v Dagestanské republice, která se geograficky rozprostírá mezi Kaspickým mořem a centrální částí Kavkazu. Dagestán je od nepaměti známý svým uměním zpracovávání kovu a dřeva, vyřezáváním do kostí a kamene, výrobou koberců, šperkařství a výrobou zbraní.

Společnost Kizlyar je vedoucí společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Jako jeden z mála světových výrobců nožů nepřenesl výrobu do Číny, ale nože jsou kompletně vyráběny v Ruské federaci. Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně s použitím tradic kavkazských střelců z minulých století. Nože Kizlyar mají velmi širokou oblast použití, a to od myslivců, rybářů, turistů, vojenského personálu, speciálních jednotek až po sběratele a domácnosti. Na výrobu nožů se používají nejmodernější technologie a tradiční ruční práce, které umožňují společnosti Kizlyar nabízet spotřebitelům nejlepší produkt, který vyhovuje poměrem kvalita / cena. Dnešní sortiment nožů společnosti Kyzliar je tak velký, že může poskytnout vhodný nůž všem spotřebitelům s různými požadavky.

Nože jsou vyráběny z ruské nerezové, uhlíkové a v neposlední řadě vysoce kvalitní Damaškové oceli vlastní produkce. V základním provedení se používá ocel 65X13. Po zakalení na tvrdost 57-59 HRC umožňuje tato ocel udržet dlouhou dobu vynikající řezné vlastnosti. Čepele nožů jsou odlišné díky návratu k tradicím, které zahrnují zdobení různými dekorativními motivy, kterými mohou být scény z lovu, obrázky divokých zvířat a ptáků, nebo tradičně stylizovaný rostlinný motiv. Dále může být každý výrobek zdobený stříbrem, alpakou nebo černěný. Pro každý nůž nebo šavli se jednotlivě vyrábí pouzdro, které může být také zdobené tradičními motivy.

Firma Kizlyar je výrobce nožů prvotřídní kvality, prověřené mnoha léty užívání jejich produktů po celém světě, ať už lovci, trappery, speciálními jednotkami, nebo třeba samotným prezidentem Ruské federace. Pokud sháníte nůž, který nezničíte a který budou používat i vaši potomci, nebo pokud sháníte dárek pro myslivce či rybáře a chcete mu udělat opravdu radost nějakým vyjímečným dárkem, který bude zároveň i užitečný, pak jsou nože Kizlyar pro vás tou správnou volbou.

 
 
Aleš 27.07.2015 12:58:54 
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je tento nůž i v provedení s černěným ostřím?
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 27.07.2015 14:04:51 
Dobrý den, Stalker wood se pokud vím nikdy s černěným ostřím nedělal, nebo alespoň si nevzpomínám, že bychom jej někdy viděli. Mějte se fajn. kb
 
 
Pavel Toman 01.01.2016 20:19:30 
--- Příspěvek smazán z důvodu porušení zásad slušného chování ---
 
Odkazy k produktu:
 
 
----- žádná videa k produktu nejsou k dispozici -----
Nůž Kizlyar Stalker wood
Nůž Kizlyar Stalker wood
Nůž Kizlyar Stalker wood
Nůž Kizlyar Stalker wood
Nůž Kizlyar Stalker wood
Nůž Kizlyar Stalker wood
Nůž Kizlyar Stalker wood
Nůž Kizlyar Stalker wood
Nůž Kizlyar Stalker wood
 
 
Info o výrobci
Kizlyar
Kizlyar web
Další produkty
Nejprodávanější
1.Nůž Kizlyar Kombat
2.Nůž Kizlyar Stalker wood
3.Nůž Kizlyar Korshun
4.Nůž Kizlyar KO-2 wood
5.Nůž Kizlyar KO-2 leather
6.Nůž Kizlyar KO-2 wood black
7.Nůž Kizlyar Orlan-2
Co je nového?
Nůž Mr.Blade Scout
Nůž Mr.Blade Scout
2 150,-