oficiální prodejce nožů Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategorie
 
Výrobci
Informace
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akce / Slevy
Nůž Kizlyar Striks
Nůž Kizlyar Striks
2 690,-
2 365,-
Více... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nůž Kizlyar Burgut

Výrobce:
Kizlyar 
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
Měrná jednotka:
ks 
Cena bez DPH:
3 793,- 
Cena s DPH:
4 590,- 
 
Množství:
 ks
Koupit
 
 
POZOR: U tohoto zboží je doprava po celé ČR i Slovensku ZDARMA!
 
 
Základní popis produktu:

Nůž Burgut vznikl na základě speciální objednávky pro jednotky speciálního nasazení působících v středoasijských zemích. Burgut - Uzbecké komando pro speciální úkoly je standardně vybaveno právě tímto nožem.

V středoasijském dialektu Burgut znamená Berkut - orel skalní, který je znázorněn i na rukojeti nože. A skutečně, když se podíváte pozorně, konvergence hran čepele vypadají jako zakřivený dráp dravce.

Nůž má wrapped full tang jednodílnou konstrukci, hlavice rukojeti umožňuje efektivní rozbíjení skla. Nůž Burgut díky tvaru čepele je schopen se vyrovnat s většinou úkolů, kterým budete čelit v terénu - od požadavků na mačetu, která umožňuje kácet větve a keře, přes obranné hluboké a dlouhé řezy až po zpracování potravin, kde zkosení čepele směrem k ostří umožňuje přesný a tenký řez.

Materiál rukojeti - mimořádně odolný a protiskluzový Elastron G, nůž bude pevně sedět i ve vlhké dlani. Burgut je dodáván s čistým vojenským pouzdrem bez loga z přírodní kůže.

Parametry:
Celková délka:350 mm
Délka čepele:210 mm
Tloušťka čepele:4.6 mm
Materiál čepele:AUS-8
Váha nože:330 g
Rukojeť:Elastron G
Pouzdro:kožené

Nože Kizlyar jsou vyráběny společností, která nese název podle města Kizlyar, ve kterém sídlí. Město samotné leží v Dagestanské republice, která se geograficky rozprostírá mezi Kaspickým mořem a centrální částí Kavkazu. Dagestán je od nepaměti známý svým uměním zpracovávání kovu a dřeva, vyřezáváním do kostí a kamene, výrobou koberců, šperkařství a výrobou zbraní.

Společnost Kizlyar je vedoucí společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Jako jeden z mála světových výrobců nožů nepřenesl výrobu do Číny, ale nože jsou kompletně vyráběny v Ruské federaci. Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně s použitím tradic kavkazských střelců z minulých století. Nože Kizlyar mají velmi širokou oblast použití, a to od myslivců, rybářů, turistů, vojenského personálu, speciálních jednotek až po sběratele a domácnosti. Na výrobu nožů se používají nejmodernější technologie a tradiční ruční práce, které umožňují společnosti Kizlyar nabízet spotřebitelům nejlepší produkt, který vyhovuje poměrem kvalita / cena. Dnešní sortiment nožů společnosti Kyzliar je tak velký, že může poskytnout vhodný nůž všem spotřebitelům s různými požadavky.

Nože jsou vyráběny z ruské nerezové, uhlíkové a v neposlední řadě vysoce kvalitní Damaškové oceli vlastní produkce. V základním provedení se používá ocel 65X13. Po zakalení na tvrdost 57-59 HRC umožňuje tato ocel udržet dlouhou dobu vynikající řezné vlastnosti. Čepele nožů jsou odlišné díky návratu k tradicím, které zahrnují zdobení různými dekorativními motivy, kterými mohou být scény z lovu, obrázky divokých zvířat a ptáků, nebo tradičně stylizovaný rostlinný motiv. V poslední době výrobce používá kromě ručního způsobu leptání i nejmodernější lasery pro gravírování motivů na čepele. Dále může být každý výrobek zdobený stříbrem, alpakou nebo černěný. Pro každý nůž nebo šavli se jednotlivě vyrábí pouzdro, které může být také zdobené tradičními motivy.

Nože jsou vyráběny z přírodních materiálů, jejichž vzhled se může kus od kusu lišit. Také leptání či gravírování čepele je co kus to originál.

Firma Kizlyar je výrobce nožů prvotřídní kvality, prověřené mnoha léty užívání jejich produktů po celém světě, ať už lovci, trappery, speciálními jednotkami, nebo třeba samotným prezidentem Ruské federace. Pokud sháníte nůž, který nezničíte a který budou používat i vaši potomci, nebo pokud sháníte dárek pro myslivce či rybáře a chcete mu udělat opravdu radost nějakým vyjímečným dárkem, který bude zároveň i užitečný, pak jsou nože Kizlyar pro vás tou správnou volbou.

 
----- žádné komentáře k produktu nejsou k dispozici -----
Odkazy k produktu:
 
 
----- žádná videa k produktu nejsou k dispozici -----
Nůž Kizlyar Burgut
Nůž Kizlyar Burgut
Nůž Kizlyar Burgut
Nůž Kizlyar Burgut
Nůž Kizlyar Burgut
Nůž Kizlyar Burgut
Nůž Kizlyar Burgut
Nůž Kizlyar Burgut
Nůž Kizlyar Burgut
Nůž Kizlyar Burgut
Nůž Kizlyar Burgut
 
 
Info o výrobci
Kizlyar
Kizlyar web
Další produkty
Nejprodávanější
1.Nůž Kizlyar Phoenix Combat U8
Co je nového?
Nůž Kizlyar Zodiac Gemini
Nůž Kizlyar Zodiac Gemini
2 990,-